نوعدوره حضوری
تاریخفروردین ۷, ۱۳۹۹ - فروردین ۸, ۱۳۹۹
صندلی1/0
قیمت 800000 تومان
همین حالا بخریدرزرو

یومی هو Yumeiho یکی از چندین سبک متنوع ابداع شده در زمینه ماساژ درمانی است . پایه و اساس کار این سبک ماساژ برگرفته از ماساژهای شرقی می‌باشد. بر اساس برخی از نظرات موجود تکنیک های اصلی یومی هو از اصول ماساژ شائولین ( اصلاح مفاصل و اسکلت انسان ) برگرفته شده است . در ابتدا سبک یومی هو با نام Diina Massage شناخته می‌شد که در زبان اسپرانتو به معنی “ ماساژ الهی ” می باشد . در زبان ژاپنی هم به این سبک ماساژ (湧 命 法) اطلاق می شود.

مبدع و پایه گذار سبک ماساژ درمانی یومی هو استاد سایونجی ماسایوکی بنیان گذار و مدیر انستیتوی بین‌المللی یومی هو و طب کاربردی پیشگیرانه مستقر در کشور ژاپن بود .
بنیان گذار بین المللی طب پیشگیری استاد سایونجی ماسایوکی پس از چندین سال کسب تجربه و تحقیقات فراوان در زمینه تشخیص و درمان طب غربی و شرقی و معالجه و درمان تعداد زیادی بیمار دارای اختلال در تعادل به این نتیجه رسید که اساس معالجه و درمان در طب غربی متکی بر عضوی است که دچار درد شده است و به صورت اختصاصی بر روی این اعضا کار می کند . در حالی که پایه و بنیان و اساس بسیاری از بیماری های موجود ، ناشی از اختلال و عدم تعادل در اندام های بدن شخص می باشد . ماسایوکی به این نتیجه رسید با اینکه درمان و تشخیص در طب غربی در حوزه ساختاری و عملکرد خود موثر عمل می کند ولی به دلیل نحوه برخورد طب غربی در شکل درمان بیماری ها روشی سیستماتیک و ساختاری نیست .

 

اطلاعات بیشتر در باره ماساژ یو می هو