وبلاگ

مقالات و مطالب آموزشی
وردنه لاغری برای برطرف کردن سلولیت های عمیق
31 مارس 2020

لاغری با وردنه

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0
/

لاغری با وردنه روشی آسان و لذت بخش در لاغری سریع

برای لاغری با وردنه میتوان از انواع وردنه های خانگی کمک گرفت. در علم ماساژ برای اینکار یعنی کمک به لاغر شدن و کاهش وزن بدن، وردنه مخصوصی به نام وردنه لاغری ابداع شده است که عملکرد موثر و بهتری نسبت به وردنه خانگی دارند.

وردنه لاغری یکی از ابزارهایی است که در کنار تکنیک های تخصصی ماساژ لاغری، می تواند به فرد کمک کند تا در طول جلسات و انجام کار، نتایج فوق العاده ای از این وسیله ببیند. 

لاغری با وردنه یکی از روش های تاثیر گذار در کاهش وزن فرد کاندید می باشد .

وردنه می بایست چوبی باشد و چوب، یکی از چهار عنصری است که در طبیعت یافت می شود و بر روی بدن اثر گذاری خوبی دارد.

وردنه از یک میله که در وسط قرار می گیرد و حالت رزوه شده دارد تا بتواند در دو طرف این میله، دسته های وردنه قرار گیرد و پیچ شود تشکیل شده است و غلطک های مختلفی دارد که از ۵ عددی تا ۹ عددی  متغیر بوده که وسط میله قرار گرفته و طوری در کنار یکدیگر قرار می گیرند که به راحتی بتواند روی بدن به حرکت در بیاید.

لازم است به این نکته توجه شود که در ماساژهای لاغری، سن و واکنش بدن در طول گرفتن ماساژ لاغری از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند تعداد جلسات تغییر کند.

قبل از انجام کار با وردنه جت لاغری با وردنه ، تکنیک های دستی ماساژ لاغری انجام می شود تا گردش خون بیشتر شده و سلولیت ها آماده شکستن باشند و سپس کار با وردنه آغاز می شود.

وردنه لاغری برای برطرف کردن سلولیت های عمیق
وردنه لاغری برای برطرف کردن سلولیت های عمیق

انتخاب وردنه جهت لاغری با وردنه  می تواند با توجه به وزن و حجم چربی در بدن فرد متفاوت باشد ولی برای افراد با وزن متوسط، وردنه ۷ تایی توصیه می شود.

مشاوره ، آموزش و خرید
۰۲۱۴۴۶۳۶۱۲۵ – ۰۲۱۴۴۶۳۶۰۶۸

لاغری با وردنه در برخی از موارد پس از جلسه هفتم کاملا فرد احساس به شروع کاهش سایز کرده و در فردی دیگر پس از جلسه دوازدهم این حس ایجاد شده ولی به طور متوسط همان جلسه دهم را پیش بینی می کنیم که در افراد نتیجه بخش باشد.

وردنه های  لاغری که با شیار هستند سلولیت و چربی ها را خرد کرده و به کاهش سایز کمک می کنند . نحوه کار براین اساس است که چربی های عمقی می بایست با فشار بیشتری تحت تاثیر قرار گیرند و چون وردنه های شیار دار می تواند به عمق نفوذ کند، در نتیجه اثر بخشی بیشتری دارد. پس از چندین جلسه که کار با وردنه شیاردار انجام شود، وردنه های معمولی سلولیت های سطحی تر را تحت تاثیر قرار می دهند . لاغری با وردنه می تواند در مجموع پس از حداقل ۱۰ جلسه بین ۲ تا ۶ سایز فرد متقاضی را کم کند.

وردنه لاغری شیار دار برای شکاندن چربی ها و سلولیت ها
وردنه لاغری شیار دار برای شکاندن چربی ها و سلولیت ها

لازم به ذکر است در کنار انجام تکنیک های ماساژ لاغری در حین انجام عمل لاغری با وردنه حتما رعایت الگوی مصرف نیز در دستور کار باشد تا اثر آن کاملا مشهود شود.

با توجه به کار بر روی سطح پوست، کار با وردنه می تواند عوارضی مانند کبودی و تا حدی دردناک باشد که این طبیعی است و می بایست همین روند ادامه پیدا کند. معمولا هر روز یا یک روز در میان ماساژ لاغری مداومت داشته باشد تا تاثر گذار باشد.

وردنه های لاغری که در ماساژ لاغری با وردنه استفاده می شوند در سایزهای مختلف و با بهترین کیفیت در فروشگاه موسسه هنر ماساژ ایرانیان موجود می باشد که می توانید جهت تهیه و یا سفارش، با موسسه تماس حاصل نمائید .