وبلاگ

مقالات و مطالب آموزشی
ماساژ در خانه
4 مارس 2020

ماساژ در منزل

ماساژ از قدیم به عنوان یک عامل مهم برای آرامش بخشیدن و ریلکس کردن فرد مورد استفاده قرار می گرفته است .

دوره های آموزشی ماساژ

ماساژ در منزل
ماساژ در منزل

امروزه روش های بسیار زیادی ، در زمینه ماساژ ابداع شده است . مراکز متعددی در اقصی نقاط جهان در زمینه ارائه انواع ماساژ ، توسط ماسورهای زبده و حرفه ای شروع به کار کردند – ماساژ در منزل

امروزه ماساژ به عنوان یک حرفه کاملا پول ساز ، بدل به یکی از مشاغل مورد طرفدار افراد علاقمند شده است . آموزش ماساژ در آموزشگاه های دارای مجوز ، توسط اساتید برجسته به متقاضیان ارائه می شود .

اوضاع اقتصادی خوب نیست و همه از لحاظ روحی و جسمی خسته و کلافه هستند . شاخص های اقتصادی ممکن است دلسرد کننده باشد ، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید در محیط آرام خانه خود از یک ماساژ در منزل بسیار دلچسب بهره مند شوید .

دریافت ماساژ در منزل نسبت به هزینه ای که برای آن پرداخت می کنید ، دارای مزایای بسیار خوبی است . مهم ترین مسئله فرار از ترافیک و شلوغی شهر و آلودگی هوا است . این مسئله برای حفظ سلامت شما بسیار مهم است . سالانه افراد زیادی بابت آلودگی هوا در کشور کشته می شوند .

همینطور خسارات زیادی در طول سال به خاطر تصادفات رانندگی به وجود می آید . هر چه بیشتر از غوغای خیابان دور بمانید برای سلامتیتان بهتر است . بگذارید نگرانی های دنیای خارج از بین برود زیرا ماسور شما تنش را از بدن شما خارج می کند . با این ماساژ در منزل که شامل موسیقی آرام و کلیه تجهیزات لازم است ، آرام شوید ، آرام شوید و حسابی لذت ببرید .

ماساژ در منزل
ماساژ در منزل

ماسور حرفه ای هنگام ماساژ در منزل شما با هنر انگشتانش خستگی را از تن شما خارج می کند و شما را به آرامشی غیر قابل وصف می رساند .

هنگام ورود ماسور به منزل حتما از لباس راحت استفاده کنید . محیط خانه را آرام کنید و نور محیط را کم نمایید . با ماسور در مورد نیازتان و دست آوردی که از ماساژ در منزل می خواهید صادقانه صحبت کنید و به او بگویید از این ماساژ چه می خواهید .

بعد از پایان صحبت ، فقط به دستورات ماسور عمل کنید . دقت در تبعیت از دستورات ماسور ، لذت ماساژ در منزل را بیشتر خواهد کرد . ماسور زمان حضور در منزل شما ، کلیه وسایل مورد نیاز خود را همراه می آورد و نیازی نیست شما به فکر تهیه وسیله خاصی باشید .

استفاده از روغن ، زمان ماساژ در منزل جهت گرم کردن و آرامش بخشی بیشتر ، بسیار متداول است . ماساژ در منزل ، با رها سازی انرژی و تعدیل گردش خون ، می تواند سطح کورتیزول را در بدن شما کاهش دهد . کورتیزول یک هورمون مرتبط با استرس است .

شما می توانید درخواست هر نوع ماساژی که نیاز دارید را از ماسور داشته باشید و ایشان شما را در زمینه انجام آن ماساژ در منزل راهنمایی خواهد کرد . قبل از درخواست ماسور حتما در مورد نیازتان با موسسه صحبت کنید تا مسئول موسسه بهترین ماسور را در زمینه نیاز شما به منزلتان اعزام نماید . ممکن از برخی از ماسورها برای یک سری از ماساژ ها آمادگی نداشته باشند .

ماساژ در منزل باعث ارتقا سیستم ایمنی بدن شما نیز می شود . برخی از ماساژها می تواند روی اضافه وزن شما تاثیر مستقیمی داشته باشد . ماساژ همچنین می تواند با ایجاد تغییرات شیمیایی در بدن به مدیریت درد ، کمک کند . از ماساژ در منزل برای بسیاری از بیمارانی که قادر به حرکت نیستند ، استفاده می شود .

massage in my home

ماساژ در منزل می تواند به این افراد کمک کند تا بتوانند اندام های خود را بعد از چند جلسه ماساژ بهتر حرکت دهند .

این افراد در صورتیکه تحت نظر ماسور حرفه ای و با تجربه قرار بگیرند ، حتی ممکن است از بند بیماری های خاصی که درگیر آن هستند ، رهایی یابند . ماسور می تواند شما را از بند برخی امراض مانند سردردهای مزمن و عصبی ، درد گردن ، درد شانه ، ضعف مفاصل ، عدم تعادل در حرکت و ضعف اندام برهاند .

خود را با یک تجربه دلپذیر و مجلل و رویایی در خانه به ماساژ در منزل مهمان کنید . اصولا ماساژ در منزل بسته به توانایی و کشش فرد متقاضی ماساژ بین ۱ الی ۲ ساعت طول می کشد . پس از پایان ماساژ در منزل احساس آرامش ، جوانسازی ، تسکین درد و تعادل بیشتر در حرکت ، خواهید داشت .

هزینه ها بر اساس قیمت های مصوب انجمن می باشد و هزینه اضافه از فرد کاندید ماساژ در منزل گرفته نخواهد شد . حتما قبل از رزور و انتخاب ماسور از میزان هزینه ها مطلع شوید . این کار به عهده اپراتوری می باشد که در موسسه جوابگوی شما خواهد بود .

دوره های آموزشی ماساژ

موسسه ماساژ ایرانیان با بهره گیری از بهترین ماسورهای ایران که همگی دارای مدارک معتبر در این زمینه می باشند ، شما را به یک ماساژ در منزل بی نهایت آرامش بخش مهمان می نماید .

ماسورهای ما با رعایت تمامی اصول بهداشتی ، شما را به سمت یک ماساژ در منزل ایمن هدایت خواهند کرد .

ماساژ در منزل توسط ماسور آقا و خانم به صورت مجزا با رعایت تمامی اصول و قوانین جاری در کشور انجام خواهد شد .

لطفا تقاضای خارج از عرف و قانون نداشته باشید که در اینصورت موسسه از اعزام ماسور معذور می باشد .