نوعدوره حضوری
تاریخفروردین ۳۱, ۱۳۹۷
صندلی0/0
قیمت 600 تومان
همین حالا بخریدرزرو
در دنیای امروز، روش های درمانی گوناگونی برای درمان بیماری های انسان وجود دارد. یومی هو بر این باور است که علت اصلی بسیاری از بیماری ها را باید در ریشه آن، یعنی به هم خوردن تعادل و عدم قرینگی بدن انسان به ویژه در لگن خاصره جست و جو کرد.

این باور، بدان معنی است که در نزد فردی که دچار انحراف و جابه جایی لگن خاصره شده است، شاهد عدم برابری طول پاها خواهیم بود.

یو می هو تراپی با بهره گیری از امتیازات و نقاط قوت روش ها و تکنیک های گوناگون درمان شرقی، به ویژه بر مبنای روش های درمان چینی و ژاپنی، همچون: ماساژ، طب فشاری، اصلاح مفاصل و استخوان بندی بدن و… توانسته است روش درمانی نوین و کم نظیری را ارایه دهد.

نتایج به دست آمده، آنچنان مورد توجه قرار گرفته است که به سرعت در پاره ای از کشور ها، مراکز و کیلینیک های یومی هو تراپی افتتاح شده و هر روز پذیرای بیماران بسیاری هستند حتی دولت هایی چند نیز در اروپا این روش را به رسمیت شناخته اند.

بیماران بسیاری که برای درمان یک بیماری مشخص، به درمانگران یومی هو مراجعه می کنند، پس از طی کردن طول درمان، در کمال تعجب اظهار می دارند که هم زمان بیماری های دیگر آنان نیز بهبود یافته است

یو می هو، تنها به عنوان یک روش درمانی شناخته نشده است، بلکه به عنوان طبی “پیشگیر” که در ارتقاء سطح سلامتی، نشاط و شادابی، افزایش انرژی حیاتی و قدرت خود درمانی بدن می کوشد، نیز از آن نام برده می شود.

شروع ثبت نام دوره یومی هو تراپی گرید۱و۲ توسط استاد آذر هوشنگ

زمان ۳۱ فروردین و ۱ اردیبهشت

با ما در تماس باشید👇👇👇

honare_kohan@ تلگرام

https://instagram.com/honare_kohan اینستاگرام